| Anonnnnn a întrebat:

deci:am internet pe modem.totul bine. aveam p calculatorul actual un microsoft office[nu stiu ce office ethinking]. pe calculatorul vechi aveam niste statusuri puse in microsoft office[e microsoft office 10.]
am transferat statusurile alea prin stick pe calculatorul asta.
acum nu merge sa vad statusurilethinking cum as putea sa le vad fara sa instalez iar microsoft office 10[daca merge]thinking
sau ce as putea face?
nu ma prea pricep in calculatoare si d`astea.
help meeee
fundoiiii; x
[p. s.-scuze de categorie. o pun aici in speranta ca vor fi mai multe raspunsuri]

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

Nu ai nevoie de mai multe raspunsuri. Doar de unul si bun. Presupun ca statusurile sunt scrise in Microsoft word 2010. Ori iti instalezi Office 2010, sau cauti pe Google: Zoho viewer.