| fetitzamorenoo a întrebat:

deci am intrat pe google chrome si sub bara ce scrii mai apar niste programe, de exemplu:F, youtube, jocuri, vremea etc deci problema este ca nu stiu cum sal inchid si nu-mi apare nimic sal inchid va roog ajutati-ma e urgent!

1 răspuns:
| supercamila a răspuns:

Buna! Ai in coltul DREAPTA SUS un buton in forma de cheie franceza chiar sub butonul X de inchidere al browserului de acolo ai multe optiuni poti inchide deschide anumite taburi...si alte lucruri printre care si sa faci sa dispara vremea, jocurile etc. Sper ca te-am ajutat :* Funda?