| anonim_4396 a întrebat:

deci. am multe cosuri pe fata si vreau sa scap de ele pana incepe scoala am folosit zeci de creme tot felul de tampenii dar fara rezultate nu mai pot. m am saturat de cosurile astea ce imi recomandati? da sa imi dispara cosurile pana incepe scoala! va rog! fiti sinceri. dau funda!big grin cryinghappy

Răspuns Câştigător
| Genius8 a răspuns:

Buna alex! fa o baie fierbinte pentru a deschide porii si apoi cu un tampon de vata aplici niste ceai de musetel. poti pune dupa asta castraveti pentru ca e un remediu bun. si cel mai dureros e sati aplici niste zeama de lamaie dureros dar merge. sa nu te dai cu spirt pentru ca 1. ustura; 2 sapa in piele si raman urme. fundita?

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna. Daca nu ti-a venit inca ciclul asta e cauza. Insa daca ai ciclu e posibil sa fie vreo problema din nastere sau pur si simplu de la transpiratie. Sper ca te-am ajutat. bafta. funda?happy

| mistikk a răspuns:

Doar pentru voi cum zici tu ca te cheama ...cum dracu sa aiba ciclu daca este baiatlaughingma rog eu am scapat foarte repede de cosuri am folosit intens o saptamana la rand sapun dove si merge de minune :X

| alessia_7575 a răspuns:

Si eu am avut problema asta si nu s-a rezolvat pana ce nu am fost la dermatolog care m-a studiat si mi-a dat creme si medicamente potrivite mie si crede-ma ca a meritat. Daca ai fi din Cta ti-as putea recomanda...