| AndreeaNustiu a întrebat:

Buna,deci am o intrebare mai lunga,dar sper sa aveti rabdare sa o cititi.
Deci sa ince; pem cu inceputul, verisorul meu in varsta de 10 ani are un coleg care are un frate de 15ani,versorul mei mi-a povestit de el si pare de treaba,l-am gasit la scurt timp pe facebook,m-am uitata la poze si pare dragut, dar nu ii stiu comportamentul.Verisorul meu i-a povestit si lui de mine dar nu mi-a zis ce a zis, dar as dori sa vad si cum se comporta.
Intrebarea mea e cam asa:cum as putea sa ma imprietenesc cu el ca sa vad ce comportament are? Nu l-am vazut inca in realitate.Pe facebook,nu as avea curaj sa vorbesc cu el, pentru ca sunt timida.

Dau funda celui mai bun raspuns.
P.S. Fara misto.

1 răspuns:
| Roseonlight a răspuns:

Mai daca esti timida si nu poti nici pe facebook,in realitate e si mai greu.Ia-ti inima in dinti si dai un "hei, bunahappy" si de acolo gasesti subiecte de conversatie, muzica, filme etc. Daca nu incerci asa, sa te intalnesti fata in fata prima oara e foarte ciudat..crede-malaughing