| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma imprietenesc cu un coleg?

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Poi esti certat cu el? sau acum vrei prima data sa intri in vorba? d ce nu specifici. Poate ca aveti ceva in comun, nu? gaseste ce aveti in comun.si totul v-a merge ca pe roate. Tupeu fratioare.ca doar ai cojoneswinking

| buburuzAndreea a răspuns:

Esti baiat, nu? Pai cel mai usor este sa vorbiti despre sport. Ieri a fost meci Steaua-Rapid, gata, ai gasit. Il intrebi normal "Te-ai uitat la meci ieri?" De acolo merge lin. E usor pentru baieti sa faca conversatii. Jocuri, sport, masini, gagici. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Cristiano_4083 a răspuns:

Pai afli cumva despre cei place lui sau ei descpre ce ii place sa vorbeasca si vorbesti despre aia cu el si mai mult ca sigur ca te va accepta succeswinking

| vyally93 a răspuns:

Te duci la el vorbesti cu el va jucati ceva si cu cat faci mai mult o sa te imprietenesti