| Madw94 a întrebat:

Deci am o nelamurire sunt la Liceul de Arta"George Georgesc"din Tulcea la Profil Arhitectura, arte ambientale si design.Si vreau sa stiu daca dau bacul la matematica.Nici un profesor nu stiem cica suntem o corcitura intre profil uman si real.Va rog sa ma ajuta-i. Dau funda.Mersi frumos

2 răspunsuri:
| Sergiu_3138 a răspuns:

Salut, sunt la arhitectura in clasa a XI`a si stiu sigur ca nu dam bacu din matematica, dam din Romana, Engleza, Istorie si Geografie (parca).

| fotbalistu a răspuns:

Da dati bacul toti.toata Romania da la romana mate si specialitate la alegere a profilului.invata, pregateste-te succes.