| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

.deci am o prietena care nu pot so numesc chiar o prietena buna.Intr-o seara a facut o faza pe care nu mi-a convenit in fata catorva baieti si ca imi era prietena nu trebuia sa faca asta(sa se rada cu ei si sa le spuna niste lucruri pe care nu ar trebui sa le spuna si sa rada)Ce ar trebui s afac?

4 răspunsuri:
| sCzKun a răspuns:

Buna si tie, ai doua optiuni:
1. Fie n-o mai bagi in seama si treci peste tot si uiti, nepasandu-ti de comportamentul lor, doar mai sunt si altii.
2. Fie ii spui ca ceea ce a facut, iar daca ea iti va promite ca nu se va intampla si se va tine de cuvant e ok, in caz contrar, treci la pasul 1 happy
Succes!

| neutrino a răspuns:

Pa.

| Alex9Alexutzu a răspuns:

Sa n-o mai bagi in seama(evident sa nu mai fi prietena ce ea) si sa incerci sa le spui baietilor ca ce a spus ea nu este adevarat.

| teolikka a răspuns:

Discuta cu ea de ce s-a intamplat in seara accea. Daca a spus secretele tala eu nu cred ca as mai considerao buna prietena ci doar colega...asta este parerea mea. Sper ca ti-am fost de folos(dar totusi nu merita sa strici o prietenie pentu niste cuvinte) funta? puppy dog eyes