| Ellliiii a întrebat:

deci:

Daca te faci cu crema depilatoare parul creste mai des si la fel de repede ca si cu bigul?

Sau

Mai rar si mai incet?
:d Multumesc. Funditakiss

Răspuns Câştigător
| kate_3254 a răspuns:

Cu crema depilatoare e cam acelasi lucru, numai ca creste o idee mai incet si mai moale fata de perisorii tzeposi de la lama.
Eu iti recomad ceara mai ales ca o sa te duci si la mare in curand.
E dureros la inceput(asta daca te-ai facut cu lama inainte, deoarece iti ingroasa radacina)dar pe urma creste si mai rar si mai incet! SUcces!

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Daca te dai cu crema depilatoare, peste 2 zile iar ti-a crescut parul la loc.
Trebuie sa te dai cu crema depilatoare de 3 ori pe saptamana ca sa nu`ti mai creasca asa de des. happy

Sper ca m`ai inteles si ma bucur daca te-am ajutat! puppy dog eyes