| alice_2941 a întrebat:

Buna

deci de 3 saptamani vorbesc cu un baiat la telefon

si asta-seara urmeaza sa ne intalnim, e primul baiat cu care ma intalnesc

si nu prea stiu cum sa ma comport

el stie ca nu am mai stat cu nimeni i-am spus

cum sa ma comport? sa il las sa ma sarute?

el are 18 ani si eu 14 ani

ce ziceti ca tine la mine?

daca a avut 3 saptamani rabdare cu mine. ce ziceti?

mersi!

Răspuns Câştigător
| PuFuleTe_5630 a răspuns:

Comporta`te Normal...Nu trebuie sa te comporti diferit cum esti tu de obicei...
Daca vrea sa te sarute Lasa`l Ca dacA esti cu El [sau vei fi] Intr`o zi treBuie sa il saruti...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comporta`te ca de obicei...happy adica fii u insuti. daca te prefaci apoi daca va fi ceva serios c o sa faci? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam mre! daca a avut trei saptamani rabdare e bine

| bianca_6688 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa va sarutati din prima searahappymai ales daca zici ca e primul si e si major.hee hee lasa's pe el sa faca totul prefa`te poate putin plictisita...si sa incerce sa te inveseleasca dar daca tii asa de mult va puteti si sarutahee hee

faci cum simti tu
hee hee

te pwpyk:X

bianca

funditsssaaaacryingplzzzykcrying