| dianaaxd1 a întrebat:

deci de curand am bagat cablu cu mai multe programe. Cei de la firma de cablu mi.au zis ca pot sa ascult muzica si la radio... dar nu stiu cum (mentionez ca nu am plasma )...

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Pai ce trebuie sa ai plasma ca sa asculti muzica pe cablu?laughing
vezi poate e vreun buton pe telecomada ce scrie radio.
sau daca ai ocazii cheama pe cei de la cablu sa-ti arate cum sa faci

| vlad_4846 a răspuns:

Cablu sau televiziune digitala? la cablu nu ai decat telecomanda de la televizor dincolo ai si telecomanda la receiver si are buton dedicat pentru radio