| Maya_8602 a întrebat:

Deci, eu nu stiu ce sa fac! Nu inteleg, acum dupa ce ca ma stresez cu scoala si cu fostul, deci el a zis sa ne despartim ca relatia nu merge bine, ma rog.si la scoala, rade cu mine, vorbeste cu mine toata ziua, se uita la mine in ore si zambeste, si toata clasa crede ca ne placem.desi ei nu au stiut ca am fost impreuna.relatia a durat 3 aproape 4 luni, si eu inca mai simt ceva pentru el, daca credeti ca mai ma place, dc s-a despartit? Si dc nu a vrut ca relatia sa mearga bine?! Si bineinteles.ca sa fiu si mai complicata, cel mai tare baiat de la bloc, ma placea acum 3 sau 4 ani, eu nu, il consideram dragut.de treaba.bla bla, si vorbea mult cu mine, acum cand sunt cu cineva nu zice buna, decat cand sunt singura zice buna si atat, am fost la el si la sora lui in vizita, si a vorbit mult cu mine, si cam de asta vara imi cam place de el. dar eu nu stiu daca el mai ma place, sora lui este un pic mai nebunatica, si a zis asta vara:Fratele meu te place! Si euoftim?!? Ea:glumeam si s-a facut rosie la fata si a ras...

Deci: 1, Fostul mai credeti ca ma place?!

2.Si celalat baiat credeti ca ma place?!

Dau funda si vot, scuze daca am gresit la scris, fara raspunsuri jignitoare, si multumesc anticipat pentru tot!

1 răspuns:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Offf,mai bine nu te-ai gandii la amandoi, ca nu iti face bine.Parerea mea este ca ex-ul, dupa comportament vrea sa fiti doar prieteni, mai ales ca v-ati despartit asa fara cam nici un motiv.Ca se comporta cu tine in clasa ok e altceva, dar eu cred ca vrea sa fiti doar prieteni buni.Si in legatura ca tipul de la bloc care zici ca te placea nu are cum sa ii fi trecut asa repede. Poate ca sa simtit aiurea dupa ce a incercat att sa fie cu tine fara nici un rezultat.Incearca sa te apropii de el, daca vezi ca nu mai ai sanse cu fostul. Sper ca te-am ajutat. Fundita?:d:*:*:*