| Maya_8602 a întrebat:

ieri am pus o intrebare dar trebuie sa o formulez altfel, deci ieri la scoala fostul meu prieten m-a intrebat:

el:auzi, tu suferi dupa vreun baiat?(el se referea daca m-am indragostit de cineva sau am suferit dupa un baiat)

eu:nu, nu sufar,

el:nu inca.
Ce credeti?
Funda si voturi, fara raspunsuri jignitoare!

4 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Eu iti zic sa ai putin grija ca este posibil sa vrea sa se desparte de tine si sa o faca intr-un mod urat care sa te doara si sa suferi.:* Dar este posibil doar sa fi glumit tongue

| cuteandfunny a răspuns:

Eu zic sa nu-l mai bagi in seama si fii atenta sa nu te indragostesti de el pentru ca sunt de parere ca doar vrea sa te atraga ca dupa sa te paraseasca

| MinoreBay a răspuns:

Psss vrea sa te faca sa suferi dupa el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DragaMaya te felicit cred ca el te-a placut si ti-a dat de inteles ca si tie o sa-ti placa de el!