| Justme0101 a întrebat:

Deci : eu si prietena mea iubim aceelasi baiat. Dar problema e ca eu chiar nu il inteleg. cateodata suntem prieteni, cateodata mai mult decat prieteni, alta data nici nu exist. De exemplu astazi nu m-a bagat deloc in seama, si cand m-am pus langa el, a chemat pe cineva intre noi... insa, acum 2 zile, am fost la strand, si prietena mea nu a venit, si s-a purtat asa de ..nu stiu. frumosthinking cu mine. adica daca mergeam undeva el venea dupa mine, si m-a imbratisat de vreo 5 ori, si eram sub apa am2, si m-a luat de fata, si s-a apropiat asa de muuuuult de mine, de parca ar fi vrut sa ma sarute, dar eu am iesit la suprafata. si ieri, a fost si prietena mea la strand cu noi, si ea era afara, si se uita la noi, si el m-a luat de picioare ca sa ma ia in brate, de fata cu el, si atunci eu l-am indepartat..pentru ca nu vreau sa sufere prietena mea sau sa creada ca ma place pe mine. si acum vreo 10 minute, i-am scris pe skype si mi-a raspuns peste vreo 2 min insa a zis " da ciresica mea scumpa "... straight face + ca a fost plecat la mare, si eu sunt singura la care nu a luat cadou. nu stiu ce sa mai cred. ma place sau nu? este a 10-a luna de cand il plac ( dar acum el crede ca nu il mai plac, cel putin asa i-am zis, dar cred ca si-a dat seama ca mai tin la el). nu stiu ce sa mai fac. imi dati niste sfaturi sa fac sa vad cum reactioneaza? sau nu stiu. voi credeti ca ma place sau nu?
FUNNNNNNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Trebuie sa te gandesti mai bine in ceea ce faci tu happy

8 răspunsuri:
| AlessandraCoco a răspuns:

Da normal ca te place! Este mort dupa tine big grin

| Biancaalone a răspuns:

Buna! Mie mi se pare ca vrea sa te joace si pe tine si pe prietena ta! Adica fie cu una..fie cu alta! Vorbeste si cu prietena ta aceasta chestie si faceti un plan in care sa-l aduceti pe el in propia capcana! Am trecut prin asta! Asa facea si un baiat cu prietena mea cea mai buna! Cand la mine cand la ea! Amandoua il placeam si ne-am certat groasnic pentru el! El cand a vazut asta ne-a lasta pe am2 pentru ca el avuse pariu sa ne faca sa ne certam! Nu aveti incredere intr-un baiat care va joace pe am2! happy

| Justme0101 explică (pentru Biancaalone):

Ce fel de plan? daca imi dai un exemplu iti dau funda

| Biancaalone a răspuns (pentru Justme0101):

Pai...plan! SA faceti un plan cu sa recunoasca ce are de gand cu voi! Vorbiti si voi cu un priete de-al lui si punetil sa-l intrebe! Poate sa-l inregistreze! Si asa aflati adevarul! Sau poate place pe una dintre voi...dar nu cred! Aflati voi raspunsul doar sunteti fete destepte!

| elag a răspuns:

Buna! mie mi se pare indecis ....adica nu stie ce vrea si nu ii bine, daca te place trebuie sa se comporte total altfel cu tine si sa nu te ignore. sper ca te-am ajutat.

| Axys a răspuns (pentru elag):

Apsolut corect happy

| Axys a răspuns (pentru elag):

Trebuie sa te gandesti mai bine in ceea ce faci tu happy

| 4081 a răspuns:

E baiat.Cu care ii merge prima, cu aceea o sa fie. Eu iti zic sa nu`ti faci prea mari sperante si sa renunti la el.
Cati ani ai? Sa stiu ce fel de sfaturi sa iti dau