| divinuu a întrebat:

Deci ieri m-am intalnit cu un tip.X.Eu mai eram cu o fata iar el cu inca 2 baieti, printre care si fostul meu(Y). Am stat noi pe o banca si am obs ca X se da la mine(nestiind ca eu am fost prietena lui Y). Cand a aflat. a zis ceva de gen"Aoleo.gata stergem tot printesa, ok?". Ceilalti doi baieti tot continuau sa o ia la misto pe prietena mea. Dar cand el faceam semn sa termine se opreau. Dupa ce ne-am despartit si am plecat eu si fata acasa, ma suna X. Vrei sa fii cu mine? Da sau Nu? S moara ce`am mai scump daca nu-mi place tare de tine. I-am zis ca nu.(mi-era ca face caterinca). Ne-am intalnit din nou in aceiasi zi seara.si m-a intrebat din nou daca vreau. I-am zis si de data asta nu. M-a sarutat cu forta, a zis ca nu s-a mai putut abtine si ca sunt prima fata care i-a zis "nu" de prima data.Cand vroiam sa plec, nu m-a lasat ca vroia sa-l sarut.Cred ca m-a tinut in brate vreo 5-10 minute si nu-mi dadea drumul.Intr-un final l-am intrebat: -Daca ti-as zice ca nu vreau sa ne mai vedem niciodata, m-ai lasat sa plec? -Dathinking -Ok, da-mi drumul, n-o sa ne mai vedem(am spus asa doar ca sa plec, dar el a luat-o in serios). Peste 5 minute ma suna sa-mi zica sa-i sterg nr, dar i-am zis ca am glumit si ca am facut asa pentru ca era tarziu si trebuie sa ajung acasa.Intr-un final ne-am impacat. dar azi urmeaza sa ma intalnesc iar cu el.Nu stiu daca ma place, mai ales ca e prieten cu fostul meu.si poate e vrajeala.Chiar nu stiu ce sa fac. dar imi place mult de el. El ma place? Ce spuneti?

3 răspunsuri:
| Goofy77 a răspuns:

Sa fie vorba de vreun pariu intre cei doi? hmmm cine stie!

| katala a răspuns:

Greu de spus! E genul de shmecherash, cu ceva succes la un anumit gen de "fete"; putin cam periculos pentru tine daca vrei ceva mai mult decat distractie. Daca vrei doar sa te distrezi o perioada si nu conteaza cu cine, e ok; daca vrei ceva mai mult, cauta in alta parte. Mult noroc!

| niko_3882 a răspuns:

Nu stiu sig... fa ceva de genu un test. zi ca da si daca zice ca o fost fars sau glm asa zii si tu lui ca ai glumit.si gata jocubig grin.:*