| DoDo a întrebat:

Buna` deci iubesc un baiat si el simte la fel pentru. mine prietena mea nu stie inca este racita insa si ea il iubeste si el cum se comporta cu ea nu prea o place...Ar fi ff geloasa daca ar afla si eu ce sa fac sa ii spun baiatului ca il plac?

1 răspuns:
| Maya_5016 a răspuns:

Okay, daca am inteles bine, il placi pe un tip si el pe tine, dar si prietena ta il place, iar el nu. Ar trebui sa discuti cu el problema asta si sa ii spui ca il placi foarte mult si ai vrea sa fi cu el, dar prietena ta il place si ea, daca el tine mult la tine, va intelege. Si ai putea sa ii faci prietenei tale cunostinta cu vreun prieten de-al tipului si cine stie... poate veti iesi la intalniri in 4. As mai putea spune ca si daca iti este prietena adevarata si tine la tine, isi va dori ca tu sa fi fericita si va trece peste, daca nu cumva e indragostita de el nebuneste!