| irinnnnnaaaaaa a întrebat:

deci lo diriga i-a venit ideea sa ne facem cadouri intre colegi.ne.a pus sa tragem un biletel si eu am picat cu un baiat.
dki ce as putea sa ii iau?
va rog spuneti. mi ca nu stiu. n.am nici o idee
funda

1 răspuns:
| VodkaCoca a răspuns:

In primul rand diriga ta e nebuna, cel putin e naspa ideea ei, adica daca vrei sa faci cadou la cineva faci nu ideea asta ca si cum ai fi obligat, nici nu cunosti ce gusturi are.

Oricum daca nu prea ai tangente cu el i'ai o esarfa cum se poarta depinde si d stilu lui ca sa nu arunci cu banii aiurea.