| ºPishcotº a întrebat:

Buna!happy Deci ma duc la sala. Ce sa fac sa nu am pe viitor muschii de la picioare foarte proeminentihappy? Adica vreau sa d-au jos de la picioare, dar sa para normalehappy

Mersi si

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Trebuie sa exersezi.Cauta exercitii speciale pe net sau vorbeste cu instructorul.

| ionela22 a răspuns:

Iti poti realiza dorinta facand cat mai mult sport, mergand mereu la sala poti cere si sfatul instructorului care are experienta dar acest lucru il optii doar prin exercitii cat mai mult si nu optii peste noapte ai rabdare.Succes

| y2k_1473 a răspuns:

Pai trebuie sa te antrenezibig grin
Baga la sala acolo ce aparate ai la dispozitie pentru picioare...
Poti sa faci si jogging.