| dodorina a întrebat:

Ce sa fac sa am pometii mai proeminenti? In afara de operatii, injectii? aa sin in afara de machiaj, stiu trucul cu blusherul, dar vreau sa para naturali mai proeminenti! Multumesc pentru sfaturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Nu stiu de ce ii vrei mai proeminenti, daca tu esti in poza eu cred ca esti frumoasa asa cum esti, insa in afara de machiaj o alta alternativa nu stiu care ar fi excluzand total operatiile si injectiile despre care vorbesti. Poate doar daca te ingrasi dar nu stiu daca rezultatul o sa fie satisfacator pentru ca e vorba despre conformatia osoasa.Eu cred ca esti ok asa cum esti si sper sa ramai asa!happy

| zhady a răspuns:

Astea-s probleme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti draguta si asa cum arati acum. Ce vrei? Sa arati precum javrele de la TV? Barbatii adevarati prefera naturaletea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde e poza

| Liuuu a răspuns:

Pai ar fi o solutie ca sa ai pometii mai proeminenti. eu una in aproximativ o luna fara nicio interventie m-am ales cu niste pometi super draguti. aveam obrajii cam lasati si ceea ce am facut este in felul urmator: m-am dus in oglinda, mi-am "umflat"un obraz cu aer si dupa 20-30 secunde am mutat aerul in celalalt obraz; am zambit cu toata fata - cu zambetul "pana la urechi" si m-am strambat ca toate alea mult timp. am gasit si eu aceste trucuri tot cautand sa ii am mai proeminenti. dar, ca sa mearga trebuie sa ai cat de cat pometi din nastere. tu doar ii vei dezvolta. sper ca te-am ajutat.