| EuSiCuMine a întrebat:

deci mi-am schimbat numele de mess, in loc sa apara Cli...etc am pus alt nume, l`am schimbat.(stiti voi la ce ma refer)
problema e ca nu stiu cum sa fac sa apara la toti din lista mea noul nume. La prietena mea inca apare cel vechi. PLzz, cine stie cum pot sa fac sa apara la toata lista noul nume? Fundaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fereastra principala, dai click la Actions si dai Send my Contact Details. Selectezi cui vrei sa i se schimbe (sau toate grupurile daca tu vrei la toti) si apoi dai send happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi ctrl sift rwinking