| anda_4530 a întrebat:

deci sunt in clasa a 8a la vara m-am decis sa plec in italia la ai mei... pot continua acolo scoala? si daca nu iau examenul din vara e vreo problema? FUNDA?

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Trebuie sa te interesezi ( adica ai tai sa se intereseze la scoala respectiva) cum se face admiterea. tongue daca trebuie examen, daca nu tongue si in functie de ce zic ei, vei afla daca este o problema daca nu iei examenul din vara.tongue
Normal ca poti continua scoala acolo, doar ca mai greu. :* succes.

| Mary_5158 a răspuns:

Nu e o problema, se poate studia chiar si fara actele de acolo. putina confuzie va fi ca sa decida in ce clasa te vor lua
asa s-a intamplat cu sora mea care a pirdut dosarul.totul va fi ok