| crynutza34 a întrebat:

Deci trecem direct la problema: Ma place un baiat de la mine din clasa, si nu stiu cum sa scap de el rolling eyes. pe deasupra ca ma place ma face si de tot rasul prin clasa si de vreo luna tot sunt barfe si m-am saturat. a zis chiar daca m-ar vedea cu un baiat tot m-ar place.As vrea neaparat sa scap de el si ma gandeam asa, si sa imi ziceti parerea voastra desi cred ca o sa vi se para cam prostesc: Ma gandeam la scoala sa ii fac o declaratie de dragoste(nu o sa fie problema cu recunoscutul scrisului) si sa fie de la o anonima, si sa ii tot fac. apoi ma gandeam pe mass sa imi fac un id de baiat(cum ar veni iubitul meu) si sa il dau "accidental" si sa vorbeasca "iubitul" cu el ca sa ii mai bage mintile in cap. cu toate ca la scoala i-am facut o panarama intr-un hal fara de hal. Spuneti-mi parerile voastre si poate alte idei.Va multumesc :*

1 răspuns:
| regina a răspuns:

Ce spui tu mi se pare o copilariehappyscrisori, iduri, anonima.Mai bine lasa lucrurile sa mearga de la sine. Spune-i doar ce crezi si ce vrei fara sa il jignesti si cred ca va intelegehappy
Si de ce sa te faci de ras la colegi ca te place, asta este un lucru bun inseamna ca esti frumoasa si foarte bine la cat mai multi admiratori nu e nimic rau in asta oricat ar fi ei de multi de urati sau frumosi important este ca te place altceva nu conteazahappySi daca iti spun colegele vai te place ala nu vezi cum e inseamna ca sunt invidioase, alt motiv nu existahappy
kiss