| dyenut3za_1288 a întrebat:

Imi pace de un baiat de la scoala si cred ca si el ma place.As vrea sa stiu daca la in momendat (prin classa VII vok fi impreuna)-(eu sunt clasa V)... DAU FUNDITA

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

La un "momendat" s-ar putea sa fiti impreuna. In doi ani de zile se pot intampla multe. Nu inteleg : daca va placeti reciproc, de ce nu sunteti impreuna acum? De ce sa mai asteptati doi ani?

| dyenut3za_1288 explică:

Nu stiu daca putem fi impreuna pentru ca nu stiu daca SIGUR ma place

| dyenut3za_1288 explică:

Mai astept raspunsuri dupa care hotarasc cineva primi fundita

| Claudia_3702 a răspuns:

Daca va placeti reciproc o sa fiti. dar de ce sa asteptati 2 ani?