| Gabriela27777 a întrebat:

Buna TPU! Am o problemă care ma afecteaza destul de tare. Mie imi place de un baiat de la mine din clasa care are o iubită (colega cu noi).
Si eu credeam ca ma place dar evident ca nu a fost așa. Eu oricum nu am vorbit niciodată cu el chiar dacă imi este coleg, la fel cu multi alti din clasă dar trecem peste. Ideea este următoarea: ce ar trebui să fac ca sa-l uit cat mai repede? M-am săturat sa ma gandesc tot timpul la el. Am nevoie de sfaturi...

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Buna. Preocupa-ți timpul cu alte lucruri, asta te va ajuta sa îți iei gândul de la el. In câteva zile maxim, o sa ți se para indiferent. Fa ce îți placa, ieși la plimbare, cu prietenii, simte-te bine, găsește-ți un nou hobby și totul o sa vina de la sine, o sa vezi.