| YllyLoveCrazy a întrebat:

Buna!
Deci...Va place trupa Super Junior?big grinbig grin
Si de cine va place din trupa?big grinbig grin
Mie de Eunhyuk:X:X

Răspuns Câştigător
| BiiibizzChu a răspuns:

Buna. si mie imi pla ce de el doar ca nu prea ascult Super junior. Iti place ultima lor melodie?

10 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

SPAMpag.php?user=Costy1999&pass=costynel&Submit1=Intra+in+Cont%21

| YllyLoveCrazy explică:

Da,imi place Mr Simple.tonguewinking

| YllyLoveCrazy explică:

Nu am cont youtube si trilulilu...dar am cont pe Vplaybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*imi cer scuze ca raspund acum sad *
Clar Eunhyuk :X

| 拉维尼亚 a răspuns:

E trupa mea coreeana preferata, iar cel mai mult imi place de Sungmin :* si Yesung :*

| MisaKyy a răspuns:

Ieiiiiiiii EunHyuk E CEL MAI DRAGUTTTT! il iubesc! big grin si da imi plac mult mult mult de tot de ei:X
si imi mai place si poza de la avataru tau asa am eu imaginea la telefon...

| BiiibizzChu a răspuns:

Si mie:X

| BiiibizzChu a răspuns:

Ai cont youtube? sau trilulilu?

| Dya_Dyana_1999 a răspuns:

Cum sa nu iti plk de ei?! KYUHYUN! Il adooor :X

| 4everELF95 a răspuns:

Nu imi place Super Junior sorry. IUBESC Super Junior. si ii iubesc, pe toti ^^