| Loredana96 a întrebat:

deja e cald afara, ma bucur de asta doar ca am o problema am mult par pe mani, nu stiu ce sa mai fac.Nu vreau sa ma epilez si pe mani am doar 13 ani.crying
Ajutor!

2 răspunsuri:
| EmHinoki a răspuns:

Nu face prostia sa te razi. Par pe maini..toate avem. Eu ma fac cu epilatorul.dar tu daca nu vrei sa te faci il poti decolora ..desi nu cred ca este o idee prea fantastica

| desisdana a răspuns:

Din nefericire nu ai cum scapa de parul de pe maini decat prin epilare.incearca cu aparatul sau cu ceara.nu o sa iti creasca asa de repede si o sa iti creasca mai rar.nu folosi bic-ul.