| coadadematura a întrebat:

Salut,am 16 ani si azi o sa ies la un "date" cu o fata,o sa fie prima data cand o sa ne vedem si nu cred ca o sa mergem pe la un club/restaurant,cel mai probabil sa ne plimbam prin parc, oras. Problema este ca afara sunt 35 de grade si eu am foarte mult par pe picioare,daca o sa merg in pantaloni scurti imi e frica sa nu o scarbesc,daca merg in pantaloni lungi o sa mor de cald, nu o sa ma epilez pe picioare iar pantaloni trei sferturi nu am. AJUTOR CE SA FAC!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor)) de cand le e rusine baietilor cu parul de pe picioare?!

| coadadematura explică (pentru Adry05):

Eu am foarte mult, zici ca sunt o gorila, asa e si tata, nu am ce sa fac

| Adry05 a răspuns (pentru coadadematura):

Asa, si? La voi chiar nu sta nimeni sa judece ca aveti sau nu par, din contra parca sunteti mai judecati daca nu aveti. Orice fata e obisnuita sa vada barbati cu par mai ales pe picioare nu are cum sa fie scarbita oricat ai avea lol

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mori de cald.

| coadadematura explică (pentru sadrian46):

Raspunde ba la intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băieților nu trebuie sa le fie rușine de parul de pe mâini și de pe picioare. Sunt specifice băieților. Ia pantaloni scurți