| teiubesc_5807 a întrebat:

Buna dimi!:*
Cum se poate ca la un telefon sa te conectezi la altcineva daca are wifi si sa intri pe site-uri de socializare? Ma refer ce trebuie sa aiba telefonul ca,atunci cand te conectezi la wifi, sa intri gratis pe nett?happy Ms:*

1 răspuns:
| stefanita98 a răspuns:

Trebuie sa ai parola de la wifi dar daca este neparolat poti sa intri. trebuie sa ai aplicatia de facebook messenger sau alte site-uri de socializare pentru a intra si nu platesti daca dai conectare mai intai la wifi si dupa aceea intri pe site-urile respective. funda?