| Mooonsure a întrebat:

Buna dimiiii.
Cineva din familia mea a suferit un accident in urma caruia si.a fracturat coloana. Doctorul a spus sa stea 3 saptamani in pat fara sa se miste, totul e ok ca nu a ramas paralizata.
Si.a mai fracturat cineva coloana... dupa ce va faceti bine nu o sa mai aveti aceeasi putere?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! Va trebui sa astepte sa se recupereze dar va avea aceeasi putere. Unchiul meu a avut ceva asemanator si nu a avut voie 1 luna/2 sa ridice greutati. Timpul le vindeca pe toate.Numai bine wave

| StefaniaGeanina a răspuns:

Imi pare rau nu stiu