| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața!
Am vârsta de 22 de ani și întrebarea mea de astăzi este:
Cum pot scăpa definitiv de părul de sub braț?
Fiind vară mai toți băieții poate de vârsta mea poate mai sus sau mai jos de vârsta mea poate se complică mai mereu cu asemenea problemă fiind transpirația succesivă a subrațului mai ales pe timpul verii, de-asta am îndrăznit să pun această întrebare.

Doresc ca răspunsurile la această întrebare să fie răspunsuri serioase, nu luate în glume sau la mișto, doresc răspuns-uri foarte serioase la această întrebare.

Cel mai bun răspuns primit va primi fundă! happy

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Epilare definitiva - singura solutie.

| 28cosmin a răspuns (pentru AFR81):

Epilarea asta definitivă este bănuiesc dureroasă?

| AFR81 a răspuns (pentru 28cosmin):

E dureroasa doar pentru buzunar. Vorbesc serios.

| 28cosmin a răspuns (pentru AFR81):

Păi așa la preț c-am cât mi-ar lua?

| AFR81 a răspuns (pentru 28cosmin):

Gasesti pe internet toate informatiile. Cauta.

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Asa greu e sa il razi o data la cateva zile? Asa mai iti faci de lucru.

| alexbit90 a răspuns:

Salut! La salon de cosmetica exista epilare definitiva, destul de costisitoare depinde de salon, se fac cam 6 sedinte din cate stiu, cam 1 data la 6 luni, acum depinde si cat de mult par ai.

| Ancient a răspuns:

Nu vrei să scapi definitiv și de ăla de pe picioare, brațe și piept?

Apoi să-ți faci și o transformare de sex?

E chiar atât de greu să dai jos părul ăla de la subraț când crește?