| Anonima00000 a întrebat:

Stiu ca dupa aceasta întrebare voi fi luata la misto laughing dar eu chiar vreau răspunsuri serioase și nu stupide. Astăzi am avut parte de primul meu orgasm(al clitorisului) m-am simțit extraordinar dar as vrea sa știu altceva. Voiam sa încerc un vibrator dar nu vreau sa cumpăr unul de pe net. Exista și alte lucruri care pot imita vibratorul in afara de periuta de dinți electrica. Am încercat o aplicație dar nu e deloc ajutătoare. Dau fundă celui mai bun răspuns! ✨

Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

Cu drujba...senzaţie super mega excitantă...

| Nume6 a răspuns (pentru Nume6):

Era o glumă...dar hei am primit funda laughing

| Anonima00000 explică (pentru Nume6):

Pentru ca întrebarea a fost pusa în misto, voiam sa vad dacă lumea chiar credea asa ceva?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Castravete, morcov, banana, acum pentru dimensiuni xxl e dovleac si vinete - merge si schimbatorul de viteze de la masina sau bila care agata remorca din spatele masinii

| darrio2007 a răspuns:

Pune telefonul pe vibratie, lipeste-l de clitoris si pune-o pe maica-ta sa te sune.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ai zis ca ai vrut sa incerci un vibrator dar nu sa cumperi de pe net, si in continuare spui tu mai există si alte lucruri care pot imita vibratorul, întrebarea mea este cu ce anume ai reusit sa i ti provoci orgasmul,? Si ce varsta ai? Multumesc.

| corbulalbrosu a răspuns:

Masajul provocat de jetul de apa care tasneste sub presiune din furtunul de la dus si este proiectat direct pe clitoris si labiile mici. Ieftin, la indemana oricui, efect garantat. Succes!

| Paul754880338 a răspuns:

La cat de veche este masturbare si cat de noi sunt jucariile sexuale, as banui, desi nu sunt fata ca intrebarea corecta ar fi " care deget de la care mana este mai performant?". De ce sa mai cautam ceva mai rotund decat roata? Doar pentru ca nu stim sa o folosim;-)?

Răspuns utilizator avertizat
| Killa3463 a răspuns:

Daca nu vrei dupa net incearca la sexshop sau incearca sa te masturbezi(degetica cum se spune la fete)! Nu este o rusine mai ales daca esti la inceput si nu ai avut contact sexual pana acum!

| Sarah35277 a răspuns:

Daca vrei doar orgasm clitorial cum voiam eu, ca nu voiam sa bag nimic inauntru, atunci numa cu periuta electrica ca altceva inca n-am gasit. Bine, am incercat si dusul, aspiratorul dar nu prea a fost la fel.