| FlashFlash a întrebat:

Buna dimineata. Am mers la sala luni, acum 4 zile si am facut piept cu gantere. Am facut febra prima zi, dar durerea deja persista. Ma doare cotul cand indoi mana, ma doare pe partea interioara cand o intind, ma doare umarul, deja nu mai e febra. Si nu e o durere usoara. Ce ar trebui sa fac? Am luat pauza, mai mult de atat ce?

2 răspunsuri:
| Apac a răspuns:

Mănâncă niște ciocolată sau miere, sau orice dulce, zaharul ajută. Alternativ ia o aspirina, pentru a reduce inflamația.

| FlashFlash explică:

Am luat aspirina in prima zi