| jessicaaaaaaaa a întrebat:

Buna din greseala am facut o pagina noua pe facebook si vreau sa o sterg stie cineva cum?
va rog ajutati-ma!
dau funda!

Răspuns Câştigător
| ChloeCupcake a răspuns:

Buna! Pai acolo sus unde scrie HOME e langa o sageata in jos. Dai click pe sageata si vezi acolo Setarile Contului sau Account Settings. Si iti apare o alta pagina. In stanga iti apar mai multe optiuni. Dai pe Security unde e un ca un scut galben langa. Pe pagina aia mai sunt scrise niste lucruri dar mai jos scrie cu albastru 'Dezactivate your account' sau 'Dezactiveaza-ti contul'. Pe urma dai click si dai jos 'Confirm'. Succes!