| MountainBikeFlo a întrebat:

stie cineva cum sterg paginile de pe Facebook? Adica am facut o pagina gen Me Gusta[Ro] si vreau sa o sterg big grin imi zice cineva cum fac sa o sterg? happy

Răspuns Câştigător
| DariaNegulescu a răspuns:

Buna! Pai sus de tot ai niste casute..In prima ar trebui sa scrie "Edit Page". Dai click acolo si o sa-ti apara niste optiuni, dai pe a doua, adica "Manage Permissions" si o sa-ti deschida ceva. Ultima optiune de acolo..adica de jos e "Delete Page". Sper ca ai inteles big grin

3 răspunsuri:
| MountainBikeFlo explică:

Am inteles, dar cum naiba sa nu fie butonu de Delete? straight face angry

| MountainBikeFlo explică:

Gata, scuze, am gasit....multumesc mult big grin

| DariaNegulescu a răspuns:

N-ai pentru cewinking