| gatito a întrebat:

din greseala pe facebook am dau sa adaug o persoana pe care nu o doream si nu am stiut de unde sa sterg cererea sa mi am sters contul. da am o intrebare acea persoana poate sa imi mai dea accept si sa imi vada pozele, prietenii chiar daca eu mi am sters contul de pe facebook?

2 răspunsuri:
| aneth a răspuns:

Www.4facebook.eu aici o sa ai toate raspunsurile pe care le doresti:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe contul persoanei respective si da "blocare utilizator".