| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou tongue
Spuneti-mi si mie un sampon sau un nuantator de brunet.Sunt satena inchis dar vrea sa ma fac cu nuantatorul sau cu samponul bruneta sa vad cum mi-ar sta ca sa nu-mi stric parul cu vopsea din primasad. Daca stiti spuneti-mi si mie numele samponului sau al nuantatorului de brunet.ma refer firma ...ma rog intelegeti voitongue:*. Multumesc mult :*

1 răspuns:
| danieladana a răspuns:

Nu exista sampon dar exista niste plicuri ca un fel de vopsea dar nu este vopsea deoarece dupa 3 spalari ti se duce vopseaua costa in jur de 10 lei si aceste plicuri nu iti afecteaza parul. si se numeste nantuator multa bafta