| ladybug23 a întrebat:

Buna din nou happy!

Sambata este miss boboc la un liceu si sunt invitata. merg, cu siguranta dar nu stiu cu ce sa ma imbrac sad.

Nu vreau sa ma imbrac extravagant, in rochie sau ceva de genul asta. Vreau ceva simplu.

Imi puteti da niste idei. cu poze daca se poate?batting eyelashes

Dau fundita la cel mai bun raspuns >big grin

Răspuns Câştigător
| legallyblonde a răspuns:

Pai, daca nu vrei rochie sau ceva de genu, poti purta o pereche de blugi skinny, un tricou mai lung si mai larg, eventual cu un mesaj funny, o vesta descheiata purtata pe deasupra si, optional, o palarie care sa se potriveasca. Oricum, la tocuri nu cred ca trebuie sa renunti happy asta e o varianta.alta varianta ar fi o pereche de colanti, pantofi/cizme, si o bluza care sa iasa in evidenta. Bafta!

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Poti sa iei ceva de genul:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&tx=67&ty=61&biw=1116&bih=390
Sau un maieu cu paiete, colanti negri si tocuri.

| Bessame a răspuns:

O pereche de blugi albastru inchis, o pareche de cizmee negre cu tocc s-au chiar si fara tocc daca sunt putin elegante un maieul alb, o curea parul prin in coadaa putin buclat,, o pereche de cercei albi si un paltonas

| Doddel a răspuns:

Of nu stiu. te imbraci frumos, cum iti sta tie mai bine happy

| Chocolate_2137 a răspuns:

Buna.Pai ai putea sa iti iei un maieut dragut de ce culoare crei tu simplu, o fusta cu talie putin mai inalta cat de cat eleganta, niste cismulite fara toc, ca sa poti sa dansezi si tu sa nu te doara picioarele, parul frumos tapat, un machiaj nu foarte strident si nise accesori dragute. Te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca era fain o pereche de colanti o bluza mai lunguta cu o curea pe talie si botine
. ok