| Andreea_9845 a întrebat:

In scola mea de sf. andrei este un bal mascat si eu merg si nu stiu cum sa ma imbrac in tiganca ursara sau in rochie de bal si o masca am o rochie alba una maro si una pe negreu aia pe negru e mulata si nu stiu ce sa-mi iau pe mine. pe bune vreau sa atrag privirea la un bait pe care l-am vazut azi in scoala nu chiar pentru el ca sa arat bine de felul meu sper sa ma puteti ajuta

nu vas fi intrebat dar nu sunt sigura pe bune confused

vreau sa fac impresie buna sau nu stiu puteti sa-mi si dati idei de cum sa ma imbrac daca se poate si imagini

3 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Pai normal rochia de bal.ca e mult mai interesanta si eleganta.si mai ales daca ar fi neagra.:> si mulataa:>=)) cu un decolteu asa:>:> iti dai seama.

uite cam asa ceva http://fashion.mozku.com/wp-content/uploads/2010/05/3400.jpg pe negru sau pe alb...

ma rog uita-te si tu pe aiici http://fashion.mozku.com/wp-content/uploads/2010/05/3400.jpg

| Mihai7best a răspuns:

Eu zic ca rochia de bal ar atrage multe priviri big grin

| medyth a răspuns:

Te-ai putea imbraca in rochia neagra mulata

sper ca te-am ajutat