| mitza505 a întrebat:

Buna Din nou. Stau in italia si de curand mia trmis cineva din romania o antena un reciver digi (cu cartela etc). gasesc un semnal cam bunisor.Nivel 90% Calitate 75%-80% dupa apas butonu de scanare mege un pic DUPA TOTUL O IA LA 10%... DC? id mihai_toderascu

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

Sunt 2 cazuri oala prea mica si iti trebuie una mai mare - nu este reglata corect, iti recomand sa cauti pe cineva specializat nu te costa prea mult 100 euro mai mult te costa oala