| Paraziti a întrebat:

Buna dintr-un timp ma gandesc sa-mi schim bmx-ul.Si nu prea stiu daca merita sa-mi cumpar unul in juru de 17 mil di america.eu ma gandeam la un WTP CRYSIS. ceva pareri? Dau funda celui mai bun raspuns:p

3 răspunsuri:
| ekkozz a răspuns:

Eastern e de tot... nu mai zic tongue am avut un eastern si i-a plesnit cadrul. daca vrei ceva bun poti sa iei de la WTP sau sa incerci sa-l construiesti pe piese. a si inca ceva pe bmx magazin am gasit biciclete bune ( Stereo Bikes) ...am citit la cateva descrierile si mi se par mai bune decat unele WTP xD acu` depinde de ce alegi. bafta in continuare

| Nooooooonameee a răspuns:

Pai, cum vrei tu, daca crezi ca vrei sa ai unul mai bun si sa faci o impresie mai buna... poti sa ti-l iei:*

| yaoming a răspuns:

Eastern Bikes sau We The People FTW!
Cauta pe site-urile de profil din Romania.
bmxmagazin.ro big grin