| epicgamer13 a întrebat:

Flip.ro pareri?
Ma gandesc sa-mi schimb rabla mea de telefon la care cred ca am dat mai multi bani pe reparatii decat pe el. Ma gandeam sa cumpar de la ei un s10 plus, dar as dori sa aud si niste pareri de la cei care au mai cumparat.

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Flip.ro sunt cumparati de eMAG, sunt pareri si pareri
Insa eu nu as inlocui un telefon vechi cu unul folosit!
As cumpara un telefon nou la care ma 24 de luni garantie!

| epicgamer13 explică (pentru Simpatic):

Asta vreau sa fac
protejez natura, si mai ma fac cu un flagship bun happy

| epicgamer13 explică (pentru epicgamer13):

Oricum sunt in pana de bani

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu recomand. Nu datorită site-ului în sine pe cât a produselor vândute, în special IPhone-urile. Am și cunoștințe ce au cumpărat de aici și au avut probleme precum: ecran contrafăcut, baterie cu durată de viață îndoielnică sau supraîncălzire. În plus, pot fi mai scumpe decât în magazin sau oriunde altundeva, de exemplu un S10 Plus (pe care nu l-am găsit pe site aparent) este exagerat de scump. În banii respectivi îți cumperi un produs nou, cu componente noi și mult mai eficient. Părerea mea.

| KovacsB a răspuns:

Renunta la pocnitorile cu android si cumparati un ios

| epicgamer13 explică (pentru KovacsB):

Varule, spune-mi un iphone pana in 1300 de lei care sa n-aiba bateria praf

| Teolino321 a răspuns:

Din punctul meu de vedere oamenii sunt foarte okay, dacă tu îți dorești telefonul chiar merită. Eu am un telefon pe care mi l-am luat folosit nu nou, nu mi-am luat nou pentru ca nu mi-am permis dar și de acesta sunt mândru, își face treaba bine nu a avut probleme până acum și îl am de 2 ani, deci în opinia mea merită

| epicgamer13 explică (pentru Teolino321):

Da exact, ca mai bine mi-as lua un flagship mai vechi mai calitativ decat sa iau sa zicem un telefon din gama A de la Samsung care se misca destul de greut

| hello1000 a răspuns:

E super de incredere! Recomand site-ul. Accepta returul fara probleme.