| AndrreeaMm a întrebat:

Dintre cei care și-au petrecut vacanțele în Eforie Nord, recomandați vreo pensiune sau casă anume cu prețuri accesibile și mai aproape de plajă? Dacă îmi puteți da și niște date de contact sau nume ar fi perfect

Aș vrea să aud opiniile voastre deoarece până acum mereu am fost în grabă. Ne hotăram azi să mergrm mâine așa ca luam ce cazare prindeam. Dau fundă. Scuze de categorie.

3 răspunsuri:
| alexalexa2000 a răspuns:

Lucas Boutique Hotel big grin.Cam scumpuț, dar oferă toate condițiile necesare și este foarte aproape de plajă. Caută pe net big grin.

| AndrreeaMm explică (pentru alexalexa2000):

Nu au locuri libere sad mersi oricum.

| alexalexa2000 a răspuns (pentru AndrreeaMm):

Ah da..aceeași problemă am avut-o și eu..de abia dacă am găsit cameră.