| Anamaria6384 a întrebat:

diseara ma voi întâlni Pt ultima data cu prietenul meu pentru ca vrea sa discutam unele lucruri pe care ne certam.cum as putea sa îl mai păstrez lângă mine? Cred ca mai vorbește și cu alta fata și cu mine cred ca se vede ca sa vadă probabil și dacă mai are un rost cu mine sau nu.cum l as putea recuceri? macar in seara asta pana trecem de impasul acesta.

3 răspunsuri:
| b4stefa a răspuns:

Buna! ai putina demnitate --daca pana acum nu si-a dat seama de valoarea pe care tu o reprezinti, nu mai merita efortul sa ii arati sau sa-i demonstrezi tu.Lasa-l!

| Andreeaaadc a răspuns:

Nu mai incerca sa-l tii langa tine

| b3atryss a răspuns:

Gandeste-te bine daca el este cu adevarat ceea ce vrei tu si in primul rand daca simti ceva pentru el. Daca da ar trebui sa-i spui ca il iubesti si ca il vrei inapoi, iar daca el nu este ceea ce tu vrei si iti doresti atunci ar trebui sa te indepartezi de el chiar daca il iubesti.