| ewrcbj34 a întrebat:

Buna! Doresc de mai mult timp sa reduc grasimea de pe burta...am incercat multe metode spre exemplu: mult cardio, deficit caloric...am reusit sa slăbesc( nu sunt o persoana supraponderala de fel), dar am slăbit numai din zona picioarelor, brațelor, fetei, dar foarte putin din zona stomacului( ajunsesem ca la înălțimea de 155 cm sa cantaresc 36 de kg)
Exista alte metode sau sa reîncep deficitul caloric+cardio?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ti se pare ca esti gras/ă la inaltimea si geutatea asta?

| Karland a răspuns:

Bunaaa! Si eu m-am confruntat cu kilogramele in plus pentru foarte mult timp din pacate. si nu credeam in ceaiuri de slabit, apa cu lamaie sau in alte chestii de genul acesta, pana ca o prietena de a mea sa-si achizitioneze niste suplimente pentru aceasta cauza pe nume EXIPURE, are ingrediente naturale care ajuta la digestie si digestia are legatura cu greutatea(cu cat digeri mai greu ceea ce mananci cu atat iei mai mult in greutate, dar pentru asta sunt aceste suplimente, sa te ajute sa digeri mai usor)
Nu fac reclama sau ceva in genul, dar si pe mine si pe prietena mea ne-a ajutat extrem de mult, am slabit in 7.4kg in aproximativ 2 saptamani, iar prietena mea 8.6kg in aproximativ 3 saptamani.

Poti sa le achizitionezi de pe acest site https://bit.ly/3yzMGsH daca te intereseaza.

Daca te hotarasti sa le achizitionezi, sper sa te ajute la fel de mult cum m-au ajutat pe mine si pe prietena mea! Numai bine.

| andrei818 a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa ai un stil de viata sanatos si sa faci sport in fiecare zi. Daca doresti o sa las aici acest link de la cele mai efective suplimente care se pot lua pentru un mic ajutor. Cu ajutorul acestui link vei beneficia si de o reducere de care vei avea parte o singura data in viata: https://exipure.com/? hop=andrei818 Suplimentele se numesc exipure si vei observa efecte inca din primele saptamani. Multa sanatate!