| Iulika1607 a întrebat:

Buna dragilor. Am si eu nevoie de niste filme cu final neasteptat, misterios. De exemplu era un film cu o fetita careia iau fost ucisi parintii si ea incearca sa gaseasca criminalii, dar la sfarsitul filmului arata ca de fapt ea avea probleme cu capul si ii omorase. Atunci tot filmul ia o intorsatura diferita si in ultimul minut arata filmul cum era de fapt cu adevarat, nu in gandirea fetitei. Dau funda. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Nu stiu nici un film de genul dar aşa vrea sa il vad pe acesta pe care l-ai povestit.Imi poti trimite numele filmului te rog

| Iulika1607 explică (pentru Maria002):

Scuze dar nu mai stiu cum se numeste. l.am vazut de mult tare si era foarte interesant. Imi pare rau ca nu pot sa te ajut.

| positivity a răspuns:

Îți recomand și „Crush (2013)", „Sleuth (1972)", „Psycho (1960)", „The Uninvited".
Cred că ți-ar plăcea.

| Sakal1999 a răspuns:

Godzila 2014