| ScandaL a întrebat:

Bună dragilor. Mai de mult am văzut un film despre o fată cu puteri paranormale și nu mai știu cum se numește mai țin minte o secvență din el când fetei îi vine menstruația și se sperie și face crize iar maică-sa era nebună un fel de drac dar ce se dădea Iisus. Și mai caut tot un film cu un negru care se dă bebeluș ca să fure un diamant. Vă rooog.; o3 Help me.

Răspuns Câştigător
| Voiq_Danny_1992 a răspuns:

Filmul cu negrul care se da bebelus se numeste '' Little Man''

| ScandaL explică (pentru Voiq_Danny_1992):

Mersiii mult love struck
Rămân datoare.

1 răspuns: