| acestaesteunnume a întrebat:

Buna Dudees=D Ieri am visat ca m-am despartit de iubitul meu :-s Ce inseamna asta? thinking

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Nu ar trebui sa bagam in seama visele
poate ai fost nelinistita in timpul zilei, cu tot felul de ganduri, si de aceea ai visat asta noaptea, asta nu inseamna ca te vei desparti neaparat de prietenul tau

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi dicționarul de vise, www.elystar.ro
Pa, pa.

| ɹαℓυ a răspuns:

Nu inseamna nimic.Stai linistita! Daca va iubiti cu adevarat nu va veti desparti niciodata.
*Numai bine!

| Anname a răspuns:

Sa visezi o despartire sugereaza o situatie sau o relatie din viata ta care se destrama. Treci prin nelinistea despartirii de cineva. De asemenea, poate insemna ca te simti ravasit. Sentimentele tale te trag in directii opuse.