| AlexutzaDragutza a întrebat:

Buna dupa amiaza ma duc cu colegii la gradina zoologica.Cum sa ma imbrac, incalt, coafez, accesorizez, machiez? Fundi! a si am parul mai jos de umeri!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Imbraca-te sport, ca doar este o miniexcursie! Pentru cine vrei sa te machiezi si coafezi si accesorizezi? Pentru animale? Leaga parul intr-o coada de cal, nu te machia deloc si lasa accesoriile pentru petreceri si baluri! A, poti sa-ti iei o sepcuta pe cap! I-ati un sandwich, o sticla cu apa, un fruct si ...gata! P. S. Poti sa mai iei niste paine uscata sau pufuleti sa le dai la pasarile de pe balta!

3 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Pai fiind vara imbraca. te cu niste pantaloni scurti, un tricou mai largut care sa pice peste pantaloni iar la incaltaminte poarta niste sandale cu talpa joasa sau niste bascheti de vara. cat despre accesorii poarta multe bratari de diferite culori niste cercei negri, la coafura eu zic sa. ti lasi parul desfacut si. ciufulestet putin intr. un mod aranzat daca ma intelegi, iar fiind vorba de machiaj foloseste putin negru la ocfi si un luciu de buze nu strident...eu sper ca te.am ajutat.**fundita**?

| anyka18 a răspuns:

Poi in trening cu adidasi sau daca nu blugi(daca e cald pant scurti) si un tricou sau iegari pana la genunchi cu papuci sau sandale sau balerinri, parul poti sa-l prinzi in coada de cal sau sa-l impletesti(vara asta se poarta impletitul) si cum sa te machiezi? NATURAL, cred ca un gloss, rimel si blush ar fi de ajuns. Sper ca te-am ajutat:*:*

Răspuns utilizator avertizat