| mady07 a întrebat:

Dupa ce intr pe metin2ro si ma loghez apas start pe ce caracter vreau eu si nu se incarca acea bara(langa ea e ceva ca un tractor cu o rotita, in stanga). Funda si vot

2 răspunsuri:
| petiq a răspuns:

Incerca sa intri in folderul unde ai instalat jocul si dupa intri in PatchUpdater si o sa se deschida jocul din ala.Sau daca merge nici asa instaleaza din nou jocul.

| mady07 explică (pentru petiq):

Nu merge deloc, nu merge nici la United, nici la nimic, tot asa face, imi trebuie un net.framework ceva?