| Sara a întrebat:

Dupa parerea ta care este cel mai indragit cuplu din showbiz-ul de pe la noi. Dar cel mai antipatic?
Indragit-Andra & Maruta
Antipatic rau de tot-Irinel si Monica Columbeanu.

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Indragit: Andreea Banica&Lucian si Andreea Balan&Keo
Antipatic: Degeneratii aia de Viorica si Ionita din Clejani

10 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Indragit: Dinu Maxer si Deea
Antipatic: Smiley & Laura Cosoi

| SweetCandy a răspuns:

Indragit sunt de parere cu tinelove struck
antipatic: viorel liss si tipa aia (nu mai stiu cum o cheama)
pepe si oanaangry
iri si moniI don't want to see
popnet ala si toate iubitele lui=)

rolling on the floor

| Butsilee a răspuns:

Antipatic oana ca pepe daca mai sunt impreuna si mai sunt mihaela radulescu cu otil rolling on the floor andreea marin cu banicahee hee si cel mai indragit nu stiu thinking era un baiat dint-o trupa parca morandi cu o fata; x NU MAI STIU cum o cheama si andra cu maruta sunt dragutiwinking

| MM a răspuns:

Indragit : Smiley & Laura Cosoi
Antipatic : Cristi Brancu & Oana Turcu

| Paris a răspuns:

Andra cu maruta mi se par destul de aiurea, chiar nu imi place de ei, imi par mai falsi decat moni si iri. laughing) Nu sunt in stare sa fac un top, deoarece sunt persoane care nu prezinta interes

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Indragit:mihaela si dany, andra si maruta, smiley si laura, stefan si andrrea B...Antipatic:dinu cu tot cu nevasta lui,.

| Mefisto23 a răspuns:

Un cuplu mai antipatic ca Brancu si nevasta-sa mai rar. Mie personal imi plac Banica si Andreea Marin.

| ._6225 a răspuns:

Indragit...: Smiley si Laura Cosoi
antipatic: Dinu Maxer si Deea, Mihaela Radulescu si Dani Otil

| smileforme a răspuns:

Indagit:laura cosoi si andrei tiberiu maria love struck
antipatic:oana zavoranu si pepe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indragit : Andreea marin si stefan banica.thinking Astea chiar arata bine impreuna! eu una de cand e video ala cu te iubesc femeie credeam ca is impstraight face
Nu au avut scandaluri publice. Bv lor!
Antipatic irinel si monicahappy