| ellena99 a întrebat:

Buna,dupa parerea voastra care este cea mai frumoasa statiune? Din pucntul vostru de vedere. Dati si argumente.

1 răspuns:
| anna_7227 a răspuns:

Vama Veche! E absolut genial..Eh,acum depinde si de preferintele tale. Daca iti place sa te distrezi cel mai bine este in Vama. Poti face orice.Ai cafenele, terase si cluburi cate vrei. Plaja e superba, marea curata..In schimb, daca vrei liniste, cred ca Mamaia ar fi ideal xD Vacanta placuuuuuta!